Partnerji Konzorcija za prenos tehnologij iz JRO v gospodarstvo (KTT) smo pripravili publikacijo »Zaščita in trženje tehnologij za raziskovalce in podjetja, Zbornik prispevkov partnerjev Konzorcija za prenos tehnologij iz JRO v gospodarstvo (KTT)«.

Zbornik je namenjen raziskovalcem in podjetjem, ki se srečujejo z zaščito in prenosom tehnologih. Publikacija v pregledni obliki predstavlja ključna področja prenosa in zaščite tehnologij ter odgovarja na vprašanja s katerimi se raziskovalce pogosto obračate na pisarne za prenos tehnologij npr. ali rešitve, ki jih raziskovalci razvijate že obstajajo, na kakšen način je možno zaščititi inovacijo / tehnologijo, kako navezati stike s podjetij in kako lahko raziskovalcem pri tem pomagajo sodelavci pisarn za prenos tehnologij.

Za informacije, ki se nanašajo v celoti na Univerzo v Mariboru preberite v Priročniku za raziskovalce in študente: PRENOS ZNANJA IN TEHNOLOGIJ NA UNIVERZI V MARIBORU.

PRENOS ZNANJA IN TEHNOLOGIJ NA UNIVERZI V MARIBORU – PRIROČNIK