Imate inovativno idejo, pa ne veste kje in kako začeti? EIT Jumpstarter je namenjen prav vam.

Kaj je EIT Jumpstarter?

To je ustvarjalna skupnost, kjer boste pridobili napredno znanje, strokovne trenerje in mentorje. Namen programa je podpreti inovatorje in poslovne posameznike, da svoje ideje spremenite v posel. Pomagal vam bo zgraditi izvedljiv poslovni model za vašo inovativno idejo, izdelek ali storitev, ga potrditi in če se izkaže, da je poslovna ideja trajnostna, vas bodo spodbudili tudi k ustanovitvi podjetja.

Komu je namenjen?

Program je namenjen znanstvenim projektnim skupinam, inovatorjem, znanstvenikom, doktorskim in magistrskim študentom. Primeren je za posameznike z inovativno poslovno idejo s področij zdravstva, kmetijstva/živilstva, surovin, energije, mestnega prometa in proizvodnje, ki želijo pridobiti praktičen vpogled v to, kaj pomeni ustanovitev in vodenje podjetja.

Kaj dobite v programu EIT Jumpstarter?

Udeleženci programa pridobite spretnosti in znanje za zagon svojega podjetja, kot del alumni EIT skupnosti pa še nadaljnjo podporo in svetovanje glede naslednje faze razvoja poslovanja. Dobite tudi pomoč pri povezovanju s potencialnimi partnerji, regulatornimi organi, potencialnim dobaviteljem ali prvimi kupci (B2B).

Pripravljalna delavnica

Ljubljanski univerzitetni inkubator vas 25. marca ob 14. uri vabi na spletno delavnico, kjer boste dobili vse potrebne informacije za prijavo na EIT Jumstarter. Namenjena je podjetnim posameznikom, ki jih zanima vstop v svet podjetništva.

Na delavnici bodo predstavili prijavni obrazec, izkušnjo iz prve roke pa bosta delila tudi lanskoletna zmagovalca EIT Jumpstarterja – Tomaž Bizjak in Matija Gatalo. S svojo podjetniško idejo sta bila vključena v program predinkubacije na LUI.