Digital Economy Lab University of Warsaw in Enterprise Europe Network organizirata virtualno B2B povezovanje in delavnico na prvi izdaji »EGT 2022 Energy, Environmental technology, Green transformation (Virtual edition) – technology and economy challenges« (virtualna izdaja).

Podjetja, ki so aktivna na področju energetske tehnologije ali tehnologije varstva okolja, se lahko brezplačno udeležijo posredniških sestankov in predstavitev med delavnicami.

B2B seje in delavnice so načrtovane v spletni obliki.

KDAJ? od 24. oktobra do 28. oktobra 2022

OB KOLKIH? od 9.00 do 17.00

Dogodek je namenjen širokemu krogu udeležencev. Fokus je zlasti na poslovnih in industrijskih partnerjih, akademskih krogih, laboratorijih in raziskovalnih ustanovah, javni upravi, evropskih in nacionalnih institucijah ter nevladnih organizacij, ki so zainteresirane za vzpostavitev poslovnega ali znanstvenega sodelovanja na področjih, kot so:

I. ENERGIJA

Energetske tehnologije, tehnologije obnovljivih virov energije, tehnologije neobnovljivih virov energije, tehnologije jedrske energije in še veliko več.

II. OKOLJSKA TEHNOLOGIJA

Zelene tehnologije, hidroelektrika, vetrna energija, vetrna turbina, pretvorba oceanske toplotne energije, sončna energija, fotovoltaika, energija valov, električno vozilo, toplotna črpalka, vodikova gorivna celica, shranjevanje energije, zeleno računalništvo, varčevanje z energijo, dvojno napajani električni stroj, moduli varčevanja z energijo, kakovost zraka v zaprtih prostorih, okoljski inženiring in še veliko več.

III. OKOLJSKO INŽENIRSTVO

Prenos mase in energije, okoljska kemija, modeli rasti, ocena tveganja, onesnaževanje vode, onesnaženje zraka, globalne spremembe, ravnanje s trdnimi odpadki in predelava virov, odlaganje odplak in odpadkov, melioracije, oskrba z vodo, varstvo voda, ogrevanje in klimatizacija, zaščita zraka, spremljanje in varstvo okolja (ekološki inženiring), instrumenti za spremljanje kakovosti zraka in testiranje kakovosti vode, računalniki, oprema za spremljanje podzemne vode, Prenos mase in energije, okoljska kemija, modeli rasti, ocena tveganja, onesnaževanje vode, onesnaženje zraka, globalne spremembe, ravnanje s trdnimi odpadki in predelava virov, odlaganje odplak in odpadkov, melioracije, oskrba z vodo, varstvo voda, ogrevanje in klimatizacija, zrak zaščita, spremljanje in varstvo okolja (ekološki inženiring), instrumenti za spremljanje kakovosti zraka in testiranje kakovosti vode, računalniki, oprema za spremljanje podzemne vode, monitorji olja v vodi, detektorji sevanja, analizatorji hlapnih organskih spojin in industrijska oprema.

IV. ZELENA PREOBRAZBA

Razvoj zelenih tehnologij in oblikovanje zakonskih predpisov, ki bodo na primer uveljavljali varčevanje z energijo ali zmanjševanje izpustov toplogrednih plinov, pa tudi vse druge okolju prijaznejše dejavnosti.

V. ZELENO GOSPODARSTVO

Trajnostna potrošnja in proizvodnja ter učinkovita raba virov za trajnostni razvoj.
Zeleni digitalni sektor: naložbe v razvoj in uvedbo zelenih digitalnih rešitev z veliko energetsko in materialno učinkovitostjo, ki dosegajo neto pozitiven učinek v številnih sektorjih.

Vas zanima? Več lahko izveste na uradni spletni strani dogodka.

Pozor: udeleženci se morajo predhodni prijaviti in izpolniti svoje profile/»marketplace«.