9. oktobra 2024 vas vabimo na 17. Mednarodno konferenco o prenosu tehnologij (International Technology Transfer Conference, ITTC).

Osrednja tema bo samoevalvacija raziskovalnih organizacij kot podpora razvoju in krepitvi prenosa tehnologij iz raziskovalne v poslovno sfero.

Celodnevni program bo vključeval:

• predavanji in okroglo mizo o samoevalvaciji raziskovalnih organizacij,
  • predstavitve (pitche) in izbor najboljše inovacije za leto 2024 iz javnih raziskovalnih organizacij,
  • razglasitev prejemnikov nacionalne nagrade WIPO za inovatorje in nacionalne nagrade WIPO za podjetja,
  • predstavitev znanstvenih prispevkov o prenosu tehnologij in intelektualni lastnini,
  • šolsko sekcijo s predstavitvijo izbranih raziskovalnih tem in predlogov za sodelovanje ter aktualnih raziskovalnih rezultatov – Odlični v znanosti.

Udeležba na konferenci je brezplačna in bo potekala v angleškem jeziku.

Pridružite se nam na Institutu »Jožef Stefan« ali preko spleta.

Več podrobnosti o konferenci, predavateljih in temah je na voljo TUKAJ.