Cona Tezno je skupaj s podjetjem Evra podelila certifikate »Work Life Balance«. Kot začetek nove zgodbe so nagrajencem želeli izročiti unikatne kipce. S tem namenom smo jih povezali z vodjo Laboratorija za inženirsko oblikovanje Fakultete za strojništvo, doc. dr. Sonjo Šterman. Nastal je kipec BrezČasNost, oblikoval pa ga je doc. dr. Jasmin Kaljun.

Posebno pozornost so na podelitvi pritegnili kipci, ki so jih zasnovali v Laboratoriju za inženirsko oblikovanje Fakultete za strojništvo.

Cona Tezno je skupaj s podjetjem Evra podelila certifikate »Work Life Balance«. Kot začetek nove zgodbe so nagrajencem želeli izročiti unikatne kipce. Kontaktirali so Službo za prenos znanja in tehnologij, kjer smo jih povezali z vodjo Laboratorija za inženirsko oblikovanje Fakultete za strojništvo. Kipec, ki odraža usklajevanje zasebnega in poklicnega življenja ter opredeljuje prostor Cone Tezno je zasnoval doc. dr. Jasmin Kaljun. Opisal ga je takole: “S prvimi načrti za proizvodnjo aluminijastih komponent zračnih vozil je bil postavljen temelj za razvoj industrije. Kipec s svojimi elementi spominja na nekdanji ponos Maribora. Stolp predstavlja časovno zanko in s tem neskončnost časa. Zlata ikona je natančno načrtovana igra zank, v njen pa se skriva brezčasna znamka TAM-a.”. Kipec so izdelali v Orodjarni Imenšek, ki se nahaja v Coni Tezno.

“Kipec s svojimi elementi spominja na nekdanji ponos Maribora. Stolp predstavlja časovno zanko in s tem neskončnost časa. ”