Posted by
Tehnologiji Univerze v Mariboru sta se predstavili na START:IP

INiTS Universitäres Gründerservice Wien GmbH je dne 27. 1. 2021 ponovno organiziral, tokrat virtualno, START:IP. Matchmaking dogodek podpira trženje zanimivih rezultatov raziskav s povezovanjem ponudnikov vrhunskih tehnologij iz akademskih ali industrijskih raziskav z zainteresiranimi ustanovitelji, korporacijami in vlagatelji. Tudi letos se je UM predstavila na dogodku z dvema tehnologijama. Več o tehnologijah na spodnjih povezavah:

Posted by
Pitch into the Business World

Ste raziskovalec na univerzi in se želite naučiti, kako svoj raziskovalni dosežek nadgraditi v poslovno idejo? Vas zanima, kako pripraviti top predstavitev, da bodo zasebni investitorji, javni financerji projektov, potencialni poslovni partnerji in drugi posamezniki izven vašega akademskega kroga prepoznali potencial vaše ideje in želeli o njej izvedeti še več? Pozabite na tehnične podatke in […]