Predstavitev strateških ciljev in strategije Univerze v Mariboru za sodelovanje z okoljem

14. Mednarodna konferenca o prenosu tehnologij
July 9, 2021

Univerza v Mariboru je sprejela novo Strategijo za obdobje 2021 do 2030. Pomemben del strategije je poglavje o sodelovanju z okoljem, ki zajema načrte o sodelovanju z gospodarskimi partnerji, posebej v procesih inovacij in digitalne transformacije. Vabimo vas na predstavitev strateških ciljev in izmenjavo mnenj o prihodnjem desetletju. Posebno pozornost bomo namenili novim dognanjem, kot je partnerstvo Univerze v Mariboru v Evropski univerzitetni pobudi ATHENA, ki našo univerzo postavlja v družbo 4% evropskih univerz, ki so vključene v to pobudo Evropske unije za preboj na raven najbolj razvite, na znanju temelječe družbe na svetu. Prav tako vam bomo predstavili sodelovanje Univerze z OECD z namenom doseganja večje zaposljivosti naših diplomantov in povečanja vključitve bodočih delodajalcev v oblikovanje in izvedbo interdisciplinarnih študijskih programov.

Vabimo vas na predstavitev strateških ciljev in izmenjavo mnenj o prihodnjem desetletju, v četrtek 29. julija 2021, ob 14. uri .

Dogodek bo potekal v okolju MS Teams.

Program dogodka

Povezavo do dogodka vam bomo posredovali dan prej. Dogodek je BREZPLAČEN, prijava na dogodek pa obvezna in bo odprta do 27.7.2021 do 12. ure.